השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

  איתור נזילה בצנרת

  יש נזילה בצנרת? יש לי פתרון בשבילכם

  אחד הדברים הכי משבשי שיגרה שיכולים לקרות הוא בעיות נזילה בצנרת. אתם לפתע קמים בבוקר או מגיעים הביתה אחרי יום עבודה ארוך ומגלים שכל הדירה מוצפת. לצערי מקרי נזילות בצנרת הם שכיחים ומופיעים הן בדירות חדשות והן בדירות ישנות. הסיבות למקרי נזילה בצנרת הם רבות: החל מעבודות תשתית לקויות, שימוש בחומרי גלם זולים, ציוד תקול וסיבות נוספות.

  אבל – איתור נזילה בצנרת בכדי לפתור את הבעיה הוא אפשרי וזמין עבורכם, ואתם צריכים את בעל המקצוע הנכון עם הניסיון המספק שיפתור עבורכם את הבעיה בהקדם האפשרי. ולכן הנה הטיפים שלי לפניכם.

   

  למה יש לי נזילה בדירה?

  הסיבות הן מגוונות. כך למשל נזילה יכולה להופיע בשל איטום לא תקין או לא איכותי מספיק, כמו גם בגלל ריצוף לא איכותי או תקלה בתרמוסטט. תהא הסיבה אשר תהא, אתם חייבים איש מקצוע מתאים לאיתור נזילות שזו ההתמחות שלו, ואסור לכם להתפשר על בעל מקצוע שלא מספיק מבין עניין.

  ירון הראל - איתור נזילות ללא בעיות

  מוודאים שאיש המקצוע עובד נכון

  איש המקצוע אשר יאתר עבורכם את הנזילה בצנרת יעשה זאת בצורה מקצועית תוך שימוש בטכניקת החדרת חנקן שאיננו מזיק ויאתר את מקור הנזילה. ראשית מאתר הנזילות ירוקן את מערכת הצנרת. השלב הבא הוא החדרתו של החנקן תוך שימוש במכשיר מיוחד שיאתר את מקור הנזילות. המכשיר כולל חיישן מיוחד והחדרת גז החנקן כאמור. הטכניקה המקצועית בהקשר הזה לזיהוי הנזילה היא שימוש ובצלמה תרמית בעלת רגישות להפרשי חום וקור. הפרשי הטמפרטורה מסייעים באיתור מקור הנזילה, ואיש מקצוע יודע לעשות זאת עם ציוד מקצועי מתאים. מאתר נזילות מקצועי גם יודע איזו טכניקה מתאימה למקרה שלכם ולבית שלכם. 

   

  התמחות באיתור נזילות

  חשוב שתזמינו בעל מקצוע אשר מתמחה באיתור נזילות, ולא איש מקצוע שהוא אינסטלטור בלבד – יש הבדל בין השניים. ואם אתם מרגישים שאתם צריכים עוד קצת ייעוץ והכוונה לפני שאתם בוחרים באיש המקצוע המתאים לצורך איתור נזילה בצנרת הבית שלכם.

  אני כאן זמין עבורכם לכל שאלה והתייעצות,

  ירון הראל.

  אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום!
  השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם

   השירותים שלנו נוספים

   ריצוף קרמיקה

   ריצוף קרמיקה בבית שלכם כאשר מעצבים בית חדש או משפצים בית קיים אחד הדברים החשובים ביותר הוא ריצוף...

   קרא עוד
   חשמלאי מוסמך

   להזמין חשמלאי מוסמך מקצועי אין כמעט משפחה שלא נתקלה בצורך של הזמנת חשמלאי לבית – לצרוך תיקון...

   קרא עוד
   בית תוכנה לקידום אתרים